Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/informatsiya-dlya-glavnoj [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
  • Рус
  • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/informatsiya-dlya-glavnoj [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
  • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Інформація для головної

Оформити кредитну картку або отримати кредит готівкою

Часто в житті трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші в борг. Способів, як отримати гроші швидко, насправді не так багато, це як правило гроші в борг, кредитна карта з великим лімітом або ж кредит готівкою

Взяти гроші в борг або оформити кредит?

Можна позичити гроші у друзів або родичів, але не всім хочеться обтяжувати своїх близьких і просити гроші в борг. Можна закласти цінності в ломбарді, однак кому захочеться віддавати своє майно невідомо куди, нехай навіть і на тимчасове зберігання. А якщо сума, щоб покрити борг, вчасно не знайдеться, то буде серйозний ризик втратити дорогу річ назавжди. Адже можна отримати кредит готівкою в банку.

Деякі банки дають можливість навіть оформити кредит з поганою кредитною історією.

Альтернативним варіантом буде оформлення кредитки. В обох випадках допомогти вам в цьому зможе сервіс “Наші Банки”.

Взяти споживчий кредит швидко і безпечно, і при цьому отримати кредитну карту

Ви можете отримати кредит або оформити кредитну карту за 1 хвилину!

Фахівці сервісу оптимізували функціонал сайту так, щоб кожен користувач міг замовити потрібний банківський продукт усього в 3 кліка:

1. Уточнити за категорією: кредит готівкою або кредитна карта

2. Вибрати кращу пропозицію

3. Натиснути “отримати”

Ще швидше можна замовити кредитку або кредит онлайн прямо з головної сторінки – в 1 клік. Сама процедура заповнення форми не більше 1 хвилини. Натиснувши “відправити”, протягом півгодини (частіше протягом 15 хвилин), вам подзвонить менеджер сервісу і повідомить рішення фін. установи.

На порталі Наші Банки Ви можете замовити кредитну карту через інтернет безкоштовно

Сервіс “Наші Банки” – партнер найбільших українських банків

Доказом надійності і безпеки є партнери, з якими працюють “Наші Банки”. За допомогою цього сервісу можна підібрати і оформити споживчий кредит на карту, кредит готівкою або просто оформити кредитну карту в одному з найбільших банків України:

Приватбанк

Ідея Банк

Альфа-Банк

Банк ПУМБ

Банк Форвард

ОТП Банк

Кредо Банк

Мегабанк

При оформленні кредиту готівкою в Альфа Банку безкоштовна кредитка йде в подарунок

Згідно з принципами конфіденційності і відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, сервіс не використовує і не передає третім особам персональних інформацію без вашої згоди.

На фінансовому порталі “Наші Банки” Ви зможете:

► Оформити кредитну карту або кредит готівкою “ОНЛАЙН”

Найпростішим і найшвидшим способом оформити оптимальний для вас продукт – кредитку або позику онлайн, є інструмент “підбір власноруч“. Тут ви заповнюєте такі пункти:

 Вибрати продукт (можна вибрати обидва: отримати кредит готівкою і оформити кредитну карту)

 Працевлаштування

 Ціль кредиту

 Область проживання

 Бажана сума

 ПІБ

 Телефон

 ІПН

 Населений пункт

Якщо ви хочете детальніше дізнатися про характеристики продукту, зайдіть в відповідну рубрику або сторінку банку і порівняйте умови надаються продуктів. Вся інформація на сайті про запропоновані картах і кредитах є актуальною і регулярно оновлюється.

► Взяти кредит для певних цілей

Сервіс дозволяє оформити кредит на такі цілі:

 Кредит на авто;

 Кредит на розвиток бізнесу;

 Кредит на відпочинок;

 Кредит на навчання;

 Кредит на лікування;

 Кредит на стоматологію;

 Кредит на весілля;

 Кредит на житло;

 Кредит на ремонт;

 Кредит на покупку техніки;

 Перекредитування (кредит на погашення іншого кредиту);

 Кредит для інших цілей.

Зверніть увагу, що автокредит і займ на ремонт припускають пільгові умови кредитування, якщо позичальник покаже, що гроші пішли на відповідні потреби. Для цього необхідно показати протягом місяця надати тех. паспорт на автомобіль або квитанції про покупку будівельних матеріалів, вікон, дверей або меблів.

► Які документи потрібні при оформленні?

Коли вам повідомлять позитивне рішення про можливість надання одного або декількох продуктів, ви обираєте краще для вас із запропонованого. Потім вам необхідно прийти в фін. установа, взявши з собою національний паспорт та ідентифікаційний код (ІПН).

Якщо ви бажаєте взяти споживчий кредит на велику суму, ( кредит на 200-300 тисяч ) то банк може попросити у вас також довідку про доходи (для пенсіонерів – довідку з ПФ), закордонний паспорт або документи на майно. У рідкісних випадках банк OTP запитує ще військовий квиток.

Ось і всі документи для успішного оформлення кредиту.

Безкоштовна консультація

Сьогодні підібрати і оформити споживчий кредит готівкою або кредитну карту стало простіше простого. Надіслати заявку, щоб дізнатися моментальне рішення, можна і онлайн – за допомогою нашого сервісу.

А якщо у вас залишилися питання, наприклад: “як оформити кредит онлайн”, “як замовити кредитку в інтернеті” або будь-який інший питання, ви можете сміливо телефонувати на гарячу лінію Порталу фінансів “Наші Банки”.

Наші фахівці з радістю нададуть вам безкоштовну консультацію по телефону: 0 800 752-750.

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

  • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
  • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
  • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2