Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Де взяти гроші на відпочинок

Де взяти гроші на відпочинок

Літо вже йде повним ходом, але багато хто до цих пір поняття не мають, як проведуть свою відпустку. Хтось хоче займатися садово-дачними турботами, хтось поїде в тур за кордон – дослідити нові незвідані місця, хтось буде дертися по горах – підкорювати нові вершини, ну а хтось мріє про тихе і безтурботний відпочинок на березі моря або океану. Благо, якщо ви вже вирішили, куди поїдете, спланували маршрут і розрахували бюджет. А якщо ні, то зараз це зробити саме час.

Так чи інакше, питання «як накопичити на літній відпочинок» у багатьох крутився ще з зими. А накопичити на літній відпочинок навіть за півроку виходить далеко не завжди. Причиною тому підвищення розтрат на комунальні послуги, зростання цін на продукти, непередбачені витрати, наприклад, на медикаменти від злощасних застуд, особливо атакуючих нас в холодну пору року.

Навіть якщо зібрати потрібну суму до відпустки так і не вийшло – це ще не привід засмучуватися і переносити мрії на наступний рік. Якщо вже мету поставили, то треба йти до переможного кінця.

Где взять деньги на отдых

Способів знайти гроші для відпустки не так вже і багато. Займати у друзів і родичів на таке якось не комільфо, тим більше, що вони самі напевно хочуть відпочити на них. А ось попросити гроші в банку або МФО – швидко і надійно.

Наприклад, в українських банках зазвичай надають позику на термін від 6 місяців, хоча в більшості випадків у вас є можливість погасити його достроково.

Якщо вам не потрібна велика сума готівки, то кращим варіантом може стати отримання кредитної картки. Користувачі кредитних карт мають можливість розпоряджатися коштами в рамках свого ліміту. А той, у свою чергу, може складати до 200 000 грн.!

У МФО ставки вище, проте в цих кредитних установах кредит вам дадуть охочіше, навіть якщо у вас погана кредитна історія, а банку ви здалися неблагонадійним позичальником.

За допомогою сервісу «Наші Банки» ви можете дізнатися, хто готовий вам надати кредит, в якій формі і яку суму. Для цього потрібно заповнити коротку заявку, що не займе у вас більше 1 хвилини.

Раніше фінансовий портал «Наші Банки» писав, як швидше погасити кредит.

Кредитні картки

Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 100 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк
ПриватБанк

Ліміт: 2000 — 75 000 грн.
Пільговий період: До 55 днів
Кредитна картка “ВСЕМОЖУ” – БАНК ПУМБ
ПУМБ

Ліміт: 500 — 30 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів

Кредити готівкою

Кредит готівкою – Банк Кредит Дніпро
Кредит Дніпро
Термін кредиту: 12-60 мес.
Сума кредиту: 3000 — 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 8-15%
Кредити готівкою – Ідея Банк
Ідея Банк
Термін кредиту: 12-60 мес.
Сума кредиту: 1000 — 120 000 грн.
Макс. річна ставка: 10%-15%
Кредит готівкою – Альфа-Банк
Альфа-Банк
Термін кредиту: 12-48 міс.
Сума кредиту: 5000 — 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 15,99%-35%

Публікації


Останні відгуки