Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Які бувають види кредитів

Які бувають види кредитів

Фото Dizisyen

Нині на ринку кредитування фіз. осіб. існує велика кількість видів кредитів. Але як зрозуміти, в чому різниця між видами кредитів і який кредит взяти вам?

«Наші Банки» розповідають, які найпоширеніші види кредитів.

Види кредитів класифікують насамперед по прибутковості, цілям, строками, платності і схемами погашення. Давайте розглянемо докладніше кожну з цих характеристик.

Прибутковість

Кредити поділяються на продуктивні і споживчі. Якщо передбачається, що з отриманих грошей ви будете отримувати дохід, то це продуктивний кредит. Якщо ж отримувати дохід з кредиту ви не припускаєте, а збираєтеся витратити його на інші потреби – то це споживчий.

Мета

Споживчі кредити видаються як під певні цілі (кредит на авто, кредит на ремонт, кредит на відпочинок і.т.д.), так і на особисті потреби. Тому їх розрізняють на цільові і нецільові .

Терміни

Залежно від термінів погашення кредити бувають:

 • короткостроковими (до 1 року);
 • середньострокові (до 3 років);
 • довгострокові (понад 3 років).

Платність

За платності кредити поділяються на такі види:

 • під відсотки (з щомісячними, щоквартальними або щорічними виплатами), де ви віддаєте тіло кредиту і відсотки по ньому;
 • безпроцентні – як правило, це цільові кредити на окрему покупку, тобто – розстрочка. В такому випадку відсотки банку буде виплачувати продавець товару, які покриваються завищеною ціною на нього. Іноді великі магазини самі видають кредит покупцеві, щоб залучити максимальну кількість клієнтів на вигідних умовах, а гроші отримують потім;
 • з фіксованою платою – рідкісний вид кредиту, коли позичальник платить не відсоток від позики, а фіксовану плату за користування.

Схеми погашення кредиту

Поділяють кредити і за схемами погашення. Ануїтет – спосіб погашення, при якому платежі виплачуються щомісяця рівними частинами, таким чином ставка по кредиту залишається незмінною до кінця терміну кредитного договору. Це найпоширеніший вид погашення в українських банках. Але не найдешевший.

А найдешевший спосіб погашення кредиту – класичний – коли відсотки нараховуються на залишок тіла кредиту, а значить розмір платежу в кінці терміну буде відчутно менше, ніж «на старті». І хоч при такій схемі погашення переплата в результаті буде менше, ніж при ануїтетною. Однак з урахуванням інфляції в Україні, якщо брати на довгий період, її розмір по суті буде не такий разючий, адже в разі класичної схеми основні виплати позичальника припадають на початок терміну, коли гроші «дорожче».

Ще більш рідкісна схема погашення, коли відсотки виплачуються щомісячно, а тіло кредиту – в кінці терміну.

А буває, що і відсотки + тіло кредиту виплачуються вже «на фініші». Зважаючи на великі ризикі банками майже не використовується.

Вибрати потрібний кредит може бути не так легко, якщо поруч немає надійного помічника. Для вас таким помічником по підбору кредиту може стати сервіс «Наші банки». За допомогою спеціального інструменту ви в лічені хвилини дізнаєтеся, який кредит краще для вас, скільки грошей можна взяти і які банки готові надати позику.

Кредитні картки

Кредитна картка “Максимум” від Альфа-Банку
Альфа-Банк

Ліміт: 500 - 200 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів
Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 100 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк
ПриватБанк

Ліміт: 2 000 - 75 000 грн.
Пільговий період: До 55 днів

Кредити готівкою

Кредити готівкою – Ідея Банк
Ідея Банк
Термін кредиту: 12 - 60 міс.
Сума кредиту: 1 000 — 120 000 грн.
Макс. річна ставка: 10 - 15%
Кредит готівкою – ОТП Банк
ОТП Банк
Термін кредиту: 12 - 60 міс.
Сума кредиту: 20 000 - 250 000 грн.
Макс. річна ставка: 22 - 32%
Кредит готівкою – Форвард Банк
Форвард Банк
Термін кредиту: 6 - 60 міс.
Сума кредиту: 2 000 — 200 000 грн.
Макс. річна ставка: 0.01 - 8.99%

Порівняння продуктів

  Публікації


  Останні відгуки

  2