Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк

42%

річна проц. ставка

До 55 днів

пільговий період

2000 — 75 000 грн.

сума кредиту ліміт

Оформленнябезкоштовне
Вік16-69 років
Працевлаштуваннябудь-яке
Документипаспорт + ІПН
Довідка про доходине потрібна
 

Користування і тарифи карти

Обслуговування20 грн./міс.
Комісія за зняттязняття кредитних коштів - залежить від суми зняття, особистих коштів - 1%, безготівкові розрахунки - безкоштовно
Обов'язковий щомісячний платіж5% від суми заборгованості (але не менше 100 грн.)
Інтернет-банкінгтак
безконтактні платежітак, PayPass
Відсоток на позитивний баланс карти7%/рік.
Cashback1%-20% (Бонус Плюс)
Заставані
Поручителіні
Відповідальніні
БонусиДисконтний клуб (до 30% в магазинах-партнерах), особистий банкір
 

Кредитна картка Приватбанка “Універсальна GOLD” – кредитка міжнародного рівня.

Privat Bank пропонує своїм клієнтам унікальний платіжний інструмент преміум-класу.

  Індивідуальне обслуговування
  Знижки в торгових мережах
  55 днів безкоштовного користування кредитом
  Підвищений кредитний ліміт
  Знижена кредитна ставка
  Депозит
  Безконтактні технології

Тримач цієї кредитки автоматично стає учасником Gold-клубу Приватбанку. Він отримує персонального банкіра, який в будь-який час доби (24/7) готовий допомогти з будь-якого банківського питання, наприклад, замовити готівку, переказати гроші між картами, подати заявку на зміну кредитного ліміту, поміняти PIN-код або відправити платіж за вас. З персональним банкіром можна зв’язатися кількома шляхами: по телефону, в чаті додатки Приват 24 або відправити лист на електронну пошту. Крім того оформити кредитну карту ПриватБанк простіше простого, досить заповнити форму на нашому сайті і відправити заявку на розгляд.

Ще однією перевагою Gold-клубу Приват банка є спеціальна дисконтна програма зі знижками в торгових мережах до 30%. У той же час Cashback від Бонус Плюс становить до 20%.

Міжнародні платіжні системи також прагнуть всіляко допомогти своїм Gold-клієнтам. Зателефонувавши на гарячу лінію Visa або MasterCard, ви можете забронювати готель, запросити медичну допомогу або замовити гроші в екстреному порядку.

Пільговий період по карті – до 55 днів. Іншими словами, ПриватБанк дозволяє користуватися грошима банку майже два місяці абсолютно безкоштовно.

Для порівняння звичайна “Універсальна” картка має кредитний ліміт 50 000 грн, а “Універсальна Gold” картка – 75 000 грн.

Що стосується кредитної ставки за користування кредитом, то базова процентна ставка картки “Універсальна” – 3,6%. У картки “Універсальна Gold” – 3,5%.

Якщо мати позитивний баланс більше 100 грн, то на особисті кошти щомісяця нараховуватиметься дохід в розмірі 10% річних. Він буде перераховуватися на рахунок Бонус Плюс.

Кредитна картка Приватбанка “Універсальна GOLD” оснащена передовими безконтактними технологіями – Visa payWave и MasterCard Contactless (PayPass). Це означає, що за допомогою радіочіпи можна здійснювати покупки безконтактно і без введення пін-коду і підписи на чеку (до певної суми).

Оформити кредитку можна в одній з 4 валют: гривня, долари США, Євро або зростав. рублі.

Маючи карту Gold-класу, її володар отримує не тільки вигідні умови, але і таким чином підкреслює свій статус. Тепер Ви знаєте як оформити кредитну карту в Приватбанку, адже перехід на карту Gold – це перехід у вищу лігу!

Інші популярні кредитні карти

Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 100 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “ВСЕМОЖУ” – БАНК ПУМБ
ПУМБ

Ліміт: 500 — 30 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів
Кредитна картка Golden Dream – Банк “Конкорд”
Конкорд

Ліміт: 3000 – 100 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів

Картка "ГОЛД" Приватбанк - Відгуки

Публікації


Останні відгуки