Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд

Оформіть страховий поліс ОСАГО онлайн

Отримайте офіційні ціни безпосередньо від страхових компаній

Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Чому електронний поліс вигідніше?

Чому електронний поліс вигідніше?

Система оформлення та видачі електронного поліса ОСЦПВ в Україні з’явилася 7 лютого 2018 року. Минуло більше року, проте, багато автолюбителів з недовірою ставляться до отримання е-поліса, вважаючи за краще мати старий звичний документ на зеленому бланку з печаткою.

Згідно з розпорядженням Національної Комісії Державного Регулювання Ринку Фінансових Послуг України №3631 від 31 серпня 2017 року, введення електронного поліса має забезпечити принцип свободи вибору договору в сфері автострахування, підвищити рівень довіри громадян до системи електронних послуг в страхуванні, зводячи до мінімуму ймовірність придбання страховки у шахраїв. З огляду на потреби кінцевого споживача, передбачена можливість придбання поліса як у формі електронного, так і друкованого на паперовому бланку. Таким чином, сумніватися в юридичній силі електронного поліса немає ніяких підстав. Що стосується перевірки наявності автостраховки поліцією, то автоінспектор не має права зупинити транспортний засіб тільки для перевірки поліса. Поліцейський може в режимі онлайн на своєму робочому планшеті за номером Вашого авто подивитися цю інформацію в базі даних Моторного Транспортного Страхового Бюро України взагалі без Вашої участі. Більш того, Ви можете в будь-який момент самостійно перевірити дійсність своєї автостраховки на сайті МТСБУ https://policy-web.mtsbu.ua/.

Купівля електронного поліса через інтернет має ряд очевидних переваг:

  1. Ви економите особистий час, виключаючи візит до відділення страхової компанії. Досить правильно заповнити дані на автомобіль і власника і оплатити банківською карткою.
  2. Зробивши оплату онлайн, вже через 10 хвилин Ви отримуєте номер страхового поліса на свій e-mail або в смс-повідомленні, актуальність якого можна відразу ж подивитися на сайті МТСБУ.
  3. Як правило, е-поліс відсотків на 10 дешевше паперового, тому що страховик теж економить свій час і витрати по друку бланка і доставці.
  4. Ви ніколи не втратите страховий поліс, тому що він завжди у Вашому смартфоні або планшеті.
  5. Ви захищені від підробки і гарантовано отримуєте законний страховий документ.

Кредитні картки

Кредитна картка “Максимум” від Альфа-Банку
Альфа-Банк

Ліміт: 500 - 200 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів
Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 100 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк
ПриватБанк

Ліміт: 2 000 - 75 000 грн.
Пільговий період: До 55 днів

Кредити готівкою

Кредит готівкою – Банк Кредит Дніпро
Банк Кредит Дніпро
Термін кредиту: 12 - 60 мес.
Сума кредиту: 3 000 - 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 8 - 15%
Кредити готівкою – Ідея Банк
Ідея Банк
Термін кредиту: 12 - 60 мес.
Сума кредиту: 1 000 — 120 000 грн.
Макс. річна ставка: 10 - 15%
Кредит готівкою – Альфа-Банк
Альфа-Банк
Термін кредиту: 12 - 48 мес.
Сума кредиту: 5 000 - 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 15.99 - 35%

Публікації


Останні відгуки