Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/publikatsii/kak-pravilno-vybrat-strahovuyu-kompaniyu-dlya-pokupki-polisa-osago [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/publikatsii/yak-pravilno-vibrati-strahovu-kompaniyu-dlya-pokupki-polisa-ostspv [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Як правильно вибрати страхову компанію для покупки поліса ОСЦПВ?

Як правильно вибрати страхову компанію для покупки поліса ОСЦПВ?

Сьогодні на українському ринку страхових послуг представлені десятки страхових компаній. І кожен автолюбитель як мінімум раз на рік задається питанням вибору страховика для придбання поліса ОСЦПВ і рухає їм не завжди тільки примус у вигляді Закону України №1961. Свідомий громадянин хоче отримати максимум гарантій, що сплачені ним страхові внески в разі виникнення непередбачуваної дорожньо-транспортної пригоди забезпечать йому міцний матеріальний захист. Простіше кажучи, як вибрати надійну, чесну і платоспроможну страхову компанію?

 1. Для початку потрібно отримати більше загальної інформації про компанію. Скільки років вона існує? Які послуги пропонує взагалі і скільки років займається автострахуванням?
 2. Пошукайте в мережі інтернет статистику: скільки полісів ОСЦПВ було продано за останній рік та скільки страхових відшкодувань було виплачено клієнтам. Чи працює страховик щодо Угоди прямого врегулювання? Почитайте відгуки на тематичних форумах, але пам’ятайте, що в людській психології бажання написати скаргу зазвичай набагато сильніше, ніж спрага поділитися радістю.
 3. У наше століття інформаційних технологій навіть у бабусі з насінням біля метро є сайт і профіль в соцмережі, тому потрудіться відвідати сайт страхової компанії. Зверніть увагу на зручність сайту і доступність інформації на ньому – це перша ознака відносини компанії до клієнта і зацікавленості в співпраці.
 4. Відвідайте на сайті розділ Контакти. Найважливішим, на наш погляд, є наявність телефонів цілодобової підтримки в разі виникнення аварійної ситуації і можливість виїзду аварійного інспектора в режимі 24/7. Додатковим плюсом будуть адреси і телефони представництв в містах України.
 5. Окремий момент – ціна страховки. Слідуючи приказці «дешеве не може бути хорошим», низька вартість ОСЦПВ може говорити про низьку якість послуг, що надаються або про несумлінне виконання своїх зобов’язань при виплаті компенсації. У будь-якому випадку, Ваші витрати по відшкодуванню чужого збитку можуть бути на порядок вище, ніж сума, яку Ви витрачаєте на покупку страхового поліса.

Підводячи підсумки, можна резюмувати, що на сьогоднішній день близько 15 страхових компаній відповідають даним вимогам. Для Вашої зручності та оптимізації витрат Вашого часу кращі серед них ми постаралися зібрати воєдино на нашому сервісі.

Поліси ОСЦПВ

Альфа Страхування
Альфа Страхування
 • Ассистанс 24/7
 • Пряме врегулювання
Оформити!

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2