Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд

Оформіть страховий поліс ОСАГО онлайн

Отримайте офіційні ціни безпосередньо від страхових компаній

Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Страховка ОСЦПВ – що це?

Страховка ОСЦПВ – що це?

Абревіатура ОСЦПВ розшифровується як обов’язкове страхування автоцивільно-правової відповідальності. Часто в народі можна почути «автогражданка», «автоцивілка» і «страховка гв» – мова йде про один й той же вид страхування. Якщо Ви стали винуватцем аварії, то страхова компанія бере на себе зобов’язання покрити витрати потерпілій стороні в межах страхової суми, зазначеної в полісі. Відшкодування витрат в такій ситуації стосується не тільки ремонту автомобіля і лікування потерпілого, компенсації підлягають також відновлення пошкодженого Вами майна, наприклад, розбитий паркан або стіна будинку. Слід пам’ятати, що страховка не покриває ризики викрадення чи пошкодження Вашого авто, а також аварії в результаті природних і техногенних катастроф (наприклад, дерево, що впало на Вашу машину). Виплати при настанні страхового випадку будуть зменшені на суму франшизи, тобто, якщо при покупці поліса Ви вибрали франшизу 1000 гривень, а збитки у потерпілої сторони 20 000 гривень, то страхова компанія відшкодує 19 000, а 1000 доведеться сплатити Вам.

Мати таку страховку на транспортний засіб зобов’язує Закон України №1961-IV від 01 липня 2004 року, керувати автомобілем без неї незаконно. Поліція не має права зупинити транспортний засіб для перевірки страхового поліса, однак, якщо при оформленні ДТП з Вашої виною з’ясується, що у Вас немає поліса ОСЦПВ, то до Ваших особистих витрат по компенсації збитку потерпілій стороні додається штраф в розмірі від 425 до 850 гривень.

На сьогоднішній день процедура придбання автостраховки максимально спростилася: страховий документ оформляється виключно на транспортний засіб, при цьому враховується місто реєстрації, об’єм двигуна і рік випуску, і неважливо, скільки людей і з яким досвідом водіння будуть ним керувати. Кожен поліс реєструється в базі Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ). Крім того, згідно зі змінами в законодавстві в 2018 році страхові компанії надають страхувальнику номер електронного поліса в базі МТСБУ. Пам’ятати цей номер або друкувати звичний паперовий поліс необов’язково: в будь-який момент на сайті Страхового Бюро можна перевірити актуальність Вашого поліса за номером авто. З розвитком інформаційних технологій покупка ОСАГО максимально прискорилася: замовити і оплатити поліс ОСАГО можна онлайн, Ваша страховка буде оформлена і внесена в базу МТСБУ через лічені хвилини після оплати.

Таким чином, мати страховий поліс ОСАГО потрібно і вигідно.

  1. Перш за все, цього зобов’язує законодавство.
  2. Ваші витрати в разі Вашої провини будуть повністю або практично повністю компенсовані Страховиком. І не потрібно вважати себе бездоганним і уважним водієм: якщо при попаданні в так званий «паровозик» на дорозі в Ваше авто в’їхали ззаду і потім Ви вдарили того, що їхав попереду, то в 98% випадків з 100 саме Ви будете ремонтувати автомобіль, що був перед Вами.
  3. Як правило, електронний поліс на 10-15% дешевше паперового, а процедура покупки й отримання відніме не більше 15 хвилин.

Кредитні картки

Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 100 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк
ПриватБанк

Ліміт: 2000 — 75 000 грн.
Пільговий період: До 55 днів
Кредитна картка “ВСЕМОЖУ” – БАНК ПУМБ
ПУМБ

Ліміт: 500 — 30 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів

Кредити готівкою

Кредит готівкою – Банк Кредит Дніпро
Кредит Дніпро
Термін кредиту: 12-60 мес.
Сума кредиту: 3000 — 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 8-15%
Кредити готівкою – Ідея Банк
Ідея Банк
Термін кредиту: 12-60 мес.
Сума кредиту: 1000 — 120 000 грн.
Макс. річна ставка: 10%-15%
Кредит готівкою – Альфа-Банк
Альфа-Банк
Термін кредиту: 12-48 міс.
Сума кредиту: 5000 — 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 15,99%-35%

Публікації


Останні відгуки