Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/publikatsii/strahovka-osago-chto-eto [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/publikatsii/strahovka-ostspv-shho-tse [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Страховка ОСЦПВ – що це?

Страховка ОСЦПВ – що це?

Абревіатура ОСЦПВ розшифровується як обов’язкове страхування автоцивільно-правової відповідальності. Часто в народі можна почути «автогражданка», «автоцивілка» і «страховка гв» – мова йде про один й той же вид страхування. Якщо Ви стали винуватцем аварії, то страхова компанія бере на себе зобов’язання покрити витрати потерпілій стороні в межах страхової суми, зазначеної в полісі. Відшкодування витрат в такій ситуації стосується не тільки ремонту автомобіля і лікування потерпілого, компенсації підлягають також відновлення пошкодженого Вами майна, наприклад, розбитий паркан або стіна будинку. Слід пам’ятати, що страховка не покриває ризики викрадення чи пошкодження Вашого авто, а також аварії в результаті природних і техногенних катастроф (наприклад, дерево, що впало на Вашу машину). Виплати при настанні страхового випадку будуть зменшені на суму франшизи, тобто, якщо при покупці поліса Ви вибрали франшизу 1000 гривень, а збитки у потерпілої сторони 20 000 гривень, то страхова компанія відшкодує 19 000, а 1000 доведеться сплатити Вам.

Мати таку страховку на транспортний засіб зобов’язує Закон України №1961-IV від 01 липня 2004 року, керувати автомобілем без неї незаконно. Поліція не має права зупинити транспортний засіб для перевірки страхового поліса, однак, якщо при оформленні ДТП з Вашої виною з’ясується, що у Вас немає поліса ОСЦПВ, то до Ваших особистих витрат по компенсації збитку потерпілій стороні додається штраф в розмірі від 425 до 850 гривень.

На сьогоднішній день процедура придбання автостраховки максимально спростилася: страховий документ оформляється виключно на транспортний засіб, при цьому враховується місто реєстрації, об’єм двигуна і рік випуску, і неважливо, скільки людей і з яким досвідом водіння будуть ним керувати. Кожен поліс реєструється в базі Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ). Крім того, згідно зі змінами в законодавстві в 2018 році страхові компанії надають страхувальнику номер електронного поліса в базі МТСБУ. Пам’ятати цей номер або друкувати звичний паперовий поліс необов’язково: в будь-який момент на сайті Страхового Бюро можна перевірити актуальність Вашого поліса за номером авто. З розвитком інформаційних технологій покупка ОСАГО максимально прискорилася: замовити і оплатити поліс ОСАГО можна онлайн, Ваша страховка буде оформлена і внесена в базу МТСБУ через лічені хвилини після оплати.

Таким чином, мати страховий поліс ОСАГО потрібно і вигідно.

 1. Перш за все, цього зобов’язує законодавство.
 2. Ваші витрати в разі Вашої провини будуть повністю або практично повністю компенсовані Страховиком. І не потрібно вважати себе бездоганним і уважним водієм: якщо при попаданні в так званий «паровозик» на дорозі в Ваше авто в’їхали ззаду і потім Ви вдарили того, що їхав попереду, то в 98% випадків з 100 саме Ви будете ремонтувати автомобіль, що був перед Вами.
 3. Як правило, електронний поліс на 10-15% дешевше паперового, а процедура покупки й отримання відніме не більше 15 хвилин.

Поліси ОСЦПВ

Альфа Страхування
Альфа Страхування
 • Ассистанс 24/7
 • Пряме врегулювання
Оформити!

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2