Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/publikatsii/komu-i-skolko-vyplachivaet-strahovaya-kompaniya-pri-dtp [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/publikatsii/komu-i-skilki-viplachuye-strahova-kompaniya-pri-dtp [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Кому і скільки виплачує страхова компанія при ДТП?

Кому і скільки виплачує страхова компанія при ДТП?

Відповідно до Закону України №1961 від 1 липня 2004 року страхова компанія відшкодовує збитки всім постраждалим особам, отримані в результаті дій застрахованого винуватця дорожньо-транспортної пригоди, в межах встановленого ліміту. На момент написання цієї статті страховий ліміт на відшкодування збитку по майну становить 100 000 гривень на кожен об’єкт, на компенсацію збитку по життю і здоров’ю – 200 000 гривень на кожну особу. Таким чином, якщо, наприклад, з Вашої вини в одному ДТП були розбиті 2 автомобілі, постраждали 2 людини, витрати на ремонт кожного авто складають 60 000 гривен, витрати на лікування кожного потерпілого – 150 000 гривень, то страхова компанія виплатить 60 000+ 60 000 + 150 000 + 150 000 = 420 000 гривень. Важливо, що страхове обмеження не зменшується в рамках встановленої суми протягом усього терміну дії поліса незалежно від того, яка кількість аварій з Вашої вини сталося за цей період. Якщо ж розмір необхідної компенсації перевищує ліміт, то різницю виплачує винуватець ДТП. Якщо в нашому прикладі допустити, що одному з постраждалих водіїв потрібно не 150 000, а 220 000 гривен на лікування, то 20 000 будете оплачувати Ви, а страховик оплатить 60 000 + 60 000 + 200 000 + 150 000 = 470 000.

У разі якщо Ви – потерпіла сторона, то щоб гарантовано отримати страхову компенсацію за майно, необхідно протягом трьох днів повідомити свою страхову компанію про дорожньо-транспортну пригоду, надати паспорт, поліс ОСЦПВ, довідку і експертний висновок з поліції, написати заяву на відшкодування. Ні в якому разі не можна починати будь-який ремонт без відома й схвалення страхової компанії, Ви ризикуєте отримати відмову у виплаті страхової суми. При розрахунку компенсації на лікування враховуються всі витрати, включаючи діагностику, перебування в стаціонарі, вартість медичних препаратів і реабілітацію. Будьте готові надати всі платіжні документи. При тимчасовій втраті працездатності через ДПТ страхова компанія винуватця оплачує потерпілому недоотримані доходи (неодержана заробітна плата і тому подібне), при встановленні інвалідності одноразово виплачується від 12 до 36 (залежить від групи) мінімальних заробітних плат.

У виняткових випадках страхову виплату здійснює не страхова компанія, а Фонд страхових гарантій МТСБУ. До таких належать банкрутство страхової компанії або відсутність у винуватця поліса ОСЦПВ.

Поліси ОСЦПВ

Альфа Страхування
Альфа Страхування
 • Ассистанс 24/7
 • Пряме врегулювання
Оформити!

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2