Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/publikatsii/kak-poluchit-kredit-bez-propiski [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/publikatsii/kak-poluchit-kredit-bez-propiski [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Як отримати кредит без прописки

Як отримати кредит без прописки

Фото Польский консультант

Портал «Наші Банки» розповідає, де отримати кредит без прописки, а також як оформити прописку в Україні.

Варто відразу зазначити, що поняття «прописка» в Україні вже давно застаріло. Ще в 2001 році йому на зміну прийшло поняття «реєстрація місця проживання». Різниця між реєстрацією і пропискою в тому, що прописка виконувала функцію закріплення населення за певною адміністративної одиниці через систему територіальних лімітів. У свою чергу реєстрація не передбачає ніяких лімітів, хто і за яких умов може жити по даному місцю проживання. При цьому багато хто продовжує називати реєстрацію – пропискою.

Що таке кредит без прописки (реєстрації)

Кредит без прописки – це певна грошова сума, яка надається кредитором без вимоги підтвердження реєстрації місця проживання в паспорті або іншому документі.

В якому банку можна отримати кредит без прописки (реєстрації)

Питання «як отримати кредит без прописки» виникає у багатьох бажаючих взяти кредит готівкою або кредит на карту.

На жаль, банки в Україні не зможуть видати позику в даному випадку. Справа в тому, що банк, перед тим, як видати кредит, всіляко намагається убезпечити себе: у потенційного позичальника він запитує ті документи, які підтверджують його благонадійність. Серед них постійний дохід (часто потрібен офіційний дохід), прийнятна кредитна історія і наявність майна – квартира, машина чи будь-які інші вагомі цінності.

Ще одним фактором благонадійності може виступати наявність сім’ї, особливо – дітей. Банки вважають, що сімейна людина менш схильний до невиконання покладених на нього зобов’язань. В даному випадку – по виплаті кредиту.

А прописка в паспорті буде вказувати на те, що людина «пустив коріння» і з меншою ймовірністю втече куди-небудь, переставши виплачувати борг.

Де взяти кредит без прописки (реєстрації): таблиця

Незважаючи на те, що кредит без прописки в паспорті банки, як правило, не видають, отримати гроші без даної позначки можна. Наприклад, для вас відповіддю на питання «де взяти кредит без прописки» можуть стати – мікрофінансові організації (МФО). Їх кредитна політика передбачає більший рівень ризиків, ніж у банках, так що дані організації готові довіритися вам на практично під чесне слово.

Це зовсім не означає, що якщо не платити кредит, то вам нічого не загрожує. Наслідки майже не відрізняються від варіанту, якби ви перестали платити кредит у банку.

Детальніше про те, в якому банку можна отримати кредит без прописки, дивіться на таблиці фінустанов-партнерів порталу «Наші Банки»:

 

БанкПропискаКартаКредит
ПриватбанкЄ тимчасова реєстрація+
Без реєстрації
Ідея БанкЄ тимчасова реєстрація+
Без реєстрації
Альфа БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
ПУМБЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Форвард БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
ОТП БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Мега БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
КредобанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Кредит ДніпроЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Конкорд банкЄ тимчасова реєстраціяВирішує кредитний відділВирішує кредитний відділ
Без реєстрації
ШвидкоГрошіЄ тимчасова реєстраціяНет услуги
Без реєстраціїНемає послуги
МанівеоЄ тимчасова реєстраціяНемає послуги+
Без реєстраціїНемає послуги+

 

Таким чином отримати кредит без прописки можна в Манівео.

Де взяти кредит з тимчасовою пропискою (реєстрацією)

Деякі фінансові установи можуть видавати кредити і кредитні карти, якщо у вас є хоча б тимчасова прописка (реєстрація).

Серед них Ідея банк готовий розглядати заявки клієнтів з тимчасовою реєстрацією для видачі як кредитів, так і кредитних карт. Аналогічна ситуація в Конкорд Банку.

Отримати кредит (автокредит) без прописки в Приватбанку теж не вийде, але є можливість оформити кредитну карту з тимчасовою реєстрацією.

Зверніть увагу, що будь-яка фінорганізація розглядає цілий ряд критеріїв, які можуть вплинути на рішення. Таким чином, прописка – не єдиний фактор, який на це впливає.

Максимально швидко дізнатися, видадуть вам кредит чи ні, можна за допомогою нашого сервісу.

Які ще послуги обмежені для громадян без прописки

Якщо у вас немає реєстрації місця проживання або вона відрізняється від місця бажаного отримання послуг, то крім обмеження по оформленню кредиту вас можуть чекати і інші труднощі. Наприклад, цілий ряд державних установ в більшості випадків відмовить вам в обслуговуванні або наданні послуг:

 • установи поліклінічне / медичного обслуговування
 • отримання ІПН (ідентифікаційного коду платника податків)
 • обслуговування ФОПів (фізосіб-підприємців) у податкових органах
 • надання соцдопомоги при народженні дитини
 • реєстрація місця проживання дитини
 • призначення пенсії
 • участь у виборах

Що буде, якщо вчасно не прописатися

Раніше для тих, хто не прописувався більше 10 днів, відразу передбачався штраф, але в 2016 році ці правила кілька пом’якшилися.

СЗгідно із законодавством, громадянину, який виписався в одному місці, дається 30 календарних днів, щоб він встиг прописатися в іншому. Якщо він не вкладає в даний термін, на такий випадок передбачається адміністративна відповідальність.

При першій простроченні вас просто попередять, але якщо ви завинили вдруге, вам загрожує штраф в розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 до 51 грн.

Де слід реєструвати місце проживання

З 2016 року відповідно до постанови Кабінету міністрів функцію реєстрації місця проживання передано від Державної міграційної служби (ДМС), де реєструвалися раніше, до виконавчих органів територіальних громад.

Зручний інструмент для пошуку того, де слід реєструвати місце проживання, існує на сайті ДМС.

Скільки часу займає процес реєстрації

Як і раніше, законодавство передбачає можливість одночасної виписки та прописки на новому місці проживання.

Іншими словами, ви можете звернутися з цим питанням до відповідного органу вже по факту переїзду на нове місце. Закон декларує, що всі бюрократичні процедури повинні відбутися в один день.

Однак, якщо звертатися через Центр надання адміністративних послуг, ЖЕК, ОСББ або голови багатоквартирного будинку, датою реєстрації місця проживання є день отримання органом відповідних документів. Таким чином, на практиці термін оформлення прописки може відрізнятися від встановленого законом, але, як правило, він не буде перевищувати 30 днів.

У яких документах вказується місце прописки

Місце прописки зазначено в паспорті. Станом на 2018 рік у більшості громадян на руках паспорта старого зразка – «книжечка». Дані про прописку проставляються у вигляді штампа на спеціально відведеній для цього сторінці.

У паспортах нового зразка (ID-картах), які почали випускати з 2016 року, інформація про реєстрацію місця проживання зберігається на електронному чіпі всередині пластикової карти. Заміна ID-карт в зв’язку зі зміною місця проживання не проводиться. Відзначимо, що в Україні обладнання для зчитування таких паспортів є ще далеко не скрізь.

[caption id="attachment_3618" align="aligncenter" width="800"]Место прописки Фото Днепр Час[/caption]

Які документи потрібні для оформлення прописки

Для оформлення прописки (реєстрації) громадяни повинні надати наступні документи:

 1. Письмову заяву в встановленої Кабміном формі;
 2. Документ, куди вносяться дані про місце реєстрації (це може бути національний паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення на постійне проживання, вид на проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист);
 3. Документи, які підтверджують право громадянина на проживання в даному помещеніі.Ето можуть бути документи на право власності, договір оренди, рішення суду про надання права користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи.В разі якщо таких документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки з згоди власника житла (якщо власників кілька – за згодою всіх власників);
 4. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).
 5. Квитанцію про сплату адміністративного збору (за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання оплачується адміністративний збір.

Якщо заявник – щасливий власник ID-карти, то потрібно з собою ще принести виписку Державного демографічного реєстру, який змінюється на довідку.

Реєстрація місця проживання (прописка) дорослих і дітей

Той, хто бажає зареєструвати зобов’язаний особисто прийти в орган реєстрації і подати вищевказані документи. Дитина старше 14 років може самостійно вибирати місце проживання, тому при оформленні нового місця прописки він також повинен бути присутнім.

Якщо виникають обставини, при яких самостійно звернутися неможливо з’явитися особисто, реєстрацію місця проживання можуть зробити батьки, опікуни або довірені представники.

Реєстрація дитини до 14 років практично аналогічна тому, як реєструються дорослі, але при цьому існує ряд юридичних нюансів. Зокрема, таку дитину можливо прописати виключно за адресою проживання хоча б одного з батьків. При цьому згода власника необов’язково. Якщо батьки прописані в різних місцях, то обов’язково необхідна письмова згода другого з батьків, з ким дитина прописана не буде. Якщо рішення про прописку дитини прийняв суд чи орган опіки, то згода другого з батьків уже не потрібно.

Для реєстрації новонародженого за законом дається 3 місяці. Зареєструвати місце проживання дитини можна через ЗАГС при проведенні державної реєстрації народження або через органи соцзахисту одночасно з подачею заяви на держдопомогу при народженні дитини.

Для реєстрації місця проживання дитини необхідні наступні документи:

 • Письмову заяву;
 • Оригінал і копія свідоцтва про народження;
 • Квитанція про оплату адмінпослуг;
 • Оригінал і копія паспорта того з батьків, на адресу якого прописується дитина.

Зверніть увагу, що при реєстрації дитини до 14 років на процедурі повинні бути присутніми обидва батьки. Альтернативний варіант – нотаріально завірена згода на прописку дитини другого з батьків.

Якщо в свідоцтво про народження дані про батька записувалися зі слів матері, то необхідно також надати оригінал і копію виписки з Держреєстру актів цивільного стану про внесення інформації згідно ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України.

Портал «Наші Банки» також пропонує почитати, де взяти гроші на ремонт.

Портал «Наші Банки» розповідає, де отримати кредит без прописки, а також як оформити прописку в Україні.

Варто відразу зазначити, що поняття «прописка» в Україні вже давно застаріло. Ще в 2001 році йому на зміну прийшло поняття «реєстрація місця проживання». Різниця між реєстрацією і пропискою в тому, що прописка виконувала функцію закріплення населення за певною адміністративної одиниці через систему територіальних лімітів. У свою чергу реєстрація не передбачає ніяких лімітів, хто і за яких умов може жити по даному місцю проживання. При цьому багато хто продовжує називати реєстрацію – пропискою.

Що таке кредит без прописки (реєстрації)

Кредит без прописки – це певна грошова сума, яка надається кредитором без вимоги підтвердження реєстрації місця проживання в паспорті або іншому документі.

В якому банку можна отримати кредит без прописки (реєстрації)

Питання «як отримати кредит без прописки» виникає у багатьох бажаючих взяти кредит готівкою або кредит на карту.

На жаль, банки в Україні не зможуть видати позику в даному випадку. Справа в тому, що банк, перед тим, як видати кредит, всіляко намагається убезпечити себе: у потенційного позичальника він запитує ті документи, які підтверджують його благонадійність. Серед них постійний дохід (часто потрібен офіційний дохід), прийнятна кредитна історія і наявність майна – квартира, машина чи будь-які інші вагомі цінності.

Ще одним фактором благонадійності може виступати наявність сім’ї, особливо – дітей. Банки вважають, що сімейна людина менш схильний до невиконання покладених на нього зобов’язань. В даному випадку – по виплаті кредиту.

А прописка в паспорті буде вказувати на те, що людина «пустив коріння» і з меншою ймовірністю втече куди-небудь, переставши виплачувати борг.

Де взяти кредит без прописки (реєстрації): таблиця

Незважаючи на те, що кредит без прописки в паспорті банки, як правило, не видають, отримати гроші без даної позначки можна. Наприклад, для вас відповіддю на питання «де взяти кредит без прописки» можуть стати – мікрофінансові організації (МФО). Їх кредитна політика передбачає більший рівень ризиків, ніж у банках, так що дані організації готові довіритися вам на практично під чесне слово.

Це зовсім не означає, що якщо не платити кредит, то вам нічого не загрожує. Наслідки майже не відрізняються від варіанту, якби ви перестали платити кредит у банку.

Детальніше про те, в якому банку можна отримати кредит без прописки, дивіться на таблиці фінустанов-партнерів порталу «Наші Банки»:

 

БанкПропискаКартаКредит
ПриватбанкЄ тимчасова реєстрація+
Без реєстрації
Ідея БанкЄ тимчасова реєстрація+
Без реєстрації
Альфа БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
ПУМБЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Форвард БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
ОТП БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Мега БанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
КредобанкЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Кредит ДніпроЄ тимчасова реєстрація
Без реєстрації
Конкорд банкЄ тимчасова реєстраціяВирішує кредитний відділВирішує кредитний відділ
Без реєстрації
ШвидкоГрошіЄ тимчасова реєстраціяНет услуги
Без реєстраціїНемає послуги
МанівеоЄ тимчасова реєстраціяНемає послуги+
Без реєстраціїНемає послуги+

 

Таким чином отримати кредит без прописки можна в Манівео.

Де взяти кредит з тимчасовою пропискою (реєстрацією)

Деякі фінансові установи можуть видавати кредити і кредитні карти, якщо у вас є хоча б тимчасова прописка (реєстрація).

Серед них Ідея банк готовий розглядати заявки клієнтів з тимчасовою реєстрацією для видачі як кредитів, так і кредитних карт. Аналогічна ситуація в Конкорд Банку.

Отримати кредит (автокредит) без прописки в Приватбанку теж не вийде, але є можливість оформити кредитну карту з тимчасовою реєстрацією.

Зверніть увагу, що будь-яка фінорганізація розглядає цілий ряд критеріїв, які можуть вплинути на рішення. Таким чином, прописка – не єдиний фактор, який на це впливає.

Максимально швидко дізнатися, видадуть вам кредит чи ні, можна за допомогою нашого сервісу.

Які ще послуги обмежені для громадян без прописки

Якщо у вас немає реєстрації місця проживання або вона відрізняється від місця бажаного отримання послуг, то крім обмеження по оформленню кредиту вас можуть чекати і інші труднощі. Наприклад, цілий ряд державних установ в більшості випадків відмовить вам в обслуговуванні або наданні послуг:

 • установи поліклінічне / медичного обслуговування
 • отримання ІПН (ідентифікаційного коду платника податків)
 • обслуговування ФОПів (фізосіб-підприємців) у податкових органах
 • надання соцдопомоги при народженні дитини
 • реєстрація місця проживання дитини
 • призначення пенсії
 • участь у виборах

Що буде, якщо вчасно не прописатися

Раніше для тих, хто не прописувався більше 10 днів, відразу передбачався штраф, але в 2016 році ці правила кілька пом’якшилися.

СЗгідно із законодавством, громадянину, який виписався в одному місці, дається 30 календарних днів, щоб він встиг прописатися в іншому. Якщо він не вкладає в даний термін, на такий випадок передбачається адміністративна відповідальність.

При першій простроченні вас просто попередять, але якщо ви завинили вдруге, вам загрожує штраф в розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 17 до 51 грн.

Де слід реєструвати місце проживання

З 2016 року відповідно до постанови Кабінету міністрів функцію реєстрації місця проживання передано від Державної міграційної служби (ДМС), де реєструвалися раніше, до виконавчих органів територіальних громад.

Зручний інструмент для пошуку того, де слід реєструвати місце проживання, існує на сайті ДМС.

Скільки часу займає процес реєстрації

Як і раніше, законодавство передбачає можливість одночасної виписки та прописки на новому місці проживання.

Іншими словами, ви можете звернутися з цим питанням до відповідного органу вже по факту переїзду на нове місце. Закон декларує, що всі бюрократичні процедури повинні відбутися в один день.

Однак, якщо звертатися через Центр надання адміністративних послуг, ЖЕК, ОСББ або голови багатоквартирного будинку, датою реєстрації місця проживання є день отримання органом відповідних документів. Таким чином, на практиці термін оформлення прописки може відрізнятися від встановленого законом, але, як правило, він не буде перевищувати 30 днів.

У яких документах вказується місце прописки

Місце прописки зазначено в паспорті. Станом на 2018 рік у більшості громадян на руках паспорта старого зразка – «книжечка». Дані про прописку проставляються у вигляді штампа на спеціально відведеній для цього сторінці.

У паспортах нового зразка (ID-картах), які почали випускати з 2016 року, інформація про реєстрацію місця проживання зберігається на електронному чіпі всередині пластикової карти. Заміна ID-карт в зв’язку зі зміною місця проживання не проводиться. Відзначимо, що в Україні обладнання для зчитування таких паспортів є ще далеко не скрізь.

Место прописки

Фото Днепр Час

Які документи потрібні для оформлення прописки

Для оформлення прописки (реєстрації) громадяни повинні надати наступні документи:

 1. Письмову заяву в встановленої Кабміном формі;
 2. Документ, куди вносяться дані про місце реєстрації (це може бути національний паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення на постійне проживання, вид на проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист);
 3. Документи, які підтверджують право громадянина на проживання в даному помещеніі.Ето можуть бути документи на право власності, договір оренди, рішення суду про надання права користування житловим приміщенням, договір оренди або інші документи.В разі якщо таких документів немає, реєстрація може здійснюватися тільки з згоди власника житла (якщо власників кілька – за згодою всіх власників);
 4. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).
 5. Квитанцію про сплату адміністративного збору (за реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання оплачується адміністративний збір.

Якщо заявник – щасливий власник ID-карти, то потрібно з собою ще принести виписку Державного демографічного реєстру, який змінюється на довідку.

Реєстрація місця проживання (прописка) дорослих і дітей

Той, хто бажає зареєструвати зобов’язаний особисто прийти в орган реєстрації і подати вищевказані документи. Дитина старше 14 років може самостійно вибирати місце проживання, тому при оформленні нового місця прописки він також повинен бути присутнім.

Якщо виникають обставини, при яких самостійно звернутися неможливо з’явитися особисто, реєстрацію місця проживання можуть зробити батьки, опікуни або довірені представники.

Реєстрація дитини до 14 років практично аналогічна тому, як реєструються дорослі, але при цьому існує ряд юридичних нюансів. Зокрема, таку дитину можливо прописати виключно за адресою проживання хоча б одного з батьків. При цьому згода власника необов’язково. Якщо батьки прописані в різних місцях, то обов’язково необхідна письмова згода другого з батьків, з ким дитина прописана не буде. Якщо рішення про прописку дитини прийняв суд чи орган опіки, то згода другого з батьків уже не потрібно.

Для реєстрації новонародженого за законом дається 3 місяці. Зареєструвати місце проживання дитини можна через ЗАГС при проведенні державної реєстрації народження або через органи соцзахисту одночасно з подачею заяви на держдопомогу при народженні дитини.

Для реєстрації місця проживання дитини необхідні наступні документи:

 • Письмову заяву;
 • Оригінал і копія свідоцтва про народження;
 • Квитанція про оплату адмінпослуг;
 • Оригінал і копія паспорта того з батьків, на адресу якого прописується дитина.

Зверніть увагу, що при реєстрації дитини до 14 років на процедурі повинні бути присутніми обидва батьки. Альтернативний варіант – нотаріально завірена згода на прописку дитини другого з батьків.

Якщо в свідоцтво про народження дані про батька записувалися зі слів матері, то необхідно також надати оригінал і копію виписки з Держреєстру актів цивільного стану про внесення інформації згідно ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України.

Портал «Наші Банки» також пропонує почитати, де взяти гроші на ремонт.

Кредити готівкою

Кредити готівкою – Ідея Банк
Кредити готівкою – Ідея Банк
Ідея Банк
Термін кредиту: 12 - 36 міс.
Сума кредиту: 1 000 - 500 000 грн.
Макс. річна ставка: знижка 10%*
Кредит готівкою – «Зручна готівка Максимум» від Таскомбанку
Кредит готівкою – «Зручна готівка Максимум» від Таскомбанку
ТАСКОМБАНК
Термін кредиту: 6 - 60 міс.
Сума кредиту: 1 000 - 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 0,01%
Кредит готівкою – Бізнес Позика
Кредит готівкою – Бізнес Позика
Бізнес Позика
Термін кредиту: 4 - 6 мес.
Сума кредиту: 3 000 - 150 000 грн.
Макс. річна ставка: 1.145 - 35%

Кредитні картки

Кредитна картка CARD BLANСHE WHITE – Ідея Банк
Кредитна картка CARD BLANСHE WHITE – Ідея Банк
Ідея Банк

Ліміт: 1 000 - 200 000
Пільговий період: До 33 днів
Картка від Monobank (Universal Bank)
Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 500 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “UNEX CARD” – Юнекс Банк
Кредитна картка “UNEX CARD” – Юнекс Банк
Юнекс Банк

Ліміт: 1 000 - 100 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2