Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Де взяти гроші студенту

Де взяти гроші студенту

Фото Noah Hinton

У 2017 році студентам в Україні підвищили стипендії, однак їх розмір на фоні інфляції залишається мізерно малий і не доходить навіть до прожиткового мінімуму. Разом з тим саме в студентському віці виникає велика кількість потреб, реалізувати які можна за допомогою банківського кредиту.

«Наші Банки» розповідають, в яких банках можна взяти кредит студенту і для чого.

Навіщо студенту можуть знадобитися кредитні гроші

Часто саме в ранньому віці, маючи заряд здорового юнацького максималізму, дозрівають безліч сміливих ідей, геніальних задумів або і планів для створення власного бізнесу, втілити в життя який часом не вирішиться доросла людина.

Наприклад, Марк Цукерберг заснував Facebook в 20 років, а в 23 став наймолодшим мільярдером планети. Британський мільярдер Річард Бренсон заснував свою компанію Virgin в 19, а бізнесом почав займатися ще в 16. А Пол МакКартні перші проби в підприємництві почав ще в 12 років як комівояжер, в музику ж він потрапив «тільки» в 15.

Немає сенсу «писати ідеї в стіл», так ніколи і не реалізувавши їх. Але для реалізації таких найчастіше необхідні деякі фінансові вкладення.

Студенту можуть бути потрібні гроші на такі цілі:

  • Освіта (у ВНЗ або коледжі)
  • Курси (наприклад, комп’ютерні або мовні)
  • Реалізація творчих ідей (запис альбому, придбання муз. Інструментів, покупка фотокамери або іншої техніки)
  • Інвестиція (на розвиток власного бізнесу)
  • інші потреби

Де взяти гроші студенту

Питання «де взяти гроші студенту» мучить не тільки не тільки молодих людей, але і їх батьків. Останні ж не завжди можуть в повній мірі надати фінансову допомогу своєму чаду. Тоді їм самим доводиться знаходити вихід з даної ситуації. Одним з них може бути підробіток.

Фото Zachary Staines

Фото Zachary Staines

Але і знайти роботу для студента, на якій він би себе почував фінансово забезпеченим, теж досить важко. Найчастіше на високооплачувану посаду молодь не візьмуть через відсутність досвіду.

Хтось практикує заробіток в інтернеті, але якщо одні покладаються на ревну працю, то інші катують удачу в азартних іграх, за програші в яких нерідко доводиться розплачуватися все тим же батькам.

Кредити для студентів

Альтернативним варіантом є студентський кредит. Насправді багато фінустанов не відокремлюють його як окремий продукт, а просто максимально знижують віковий бар’єр для молодих людей. Наприклад, в одних банках він 25+, в інших – 23+, а деякі надають кредит категорії 21+.

Так, Idea Bank дає можливість взяти кредит від 21 року. З цього ж віку можливо позичити готівку в ОТП банку та Альфа-Банку. В Кредит Дніпро – з 22. А в Форвард Банкуе юнак може отримати гроші з 23 років. В ПУМБ оформити позику можна починаючи з 25 років.

Ще простіше взяти кредит студенту можна в МФО. Але в даному випадку потрібно розуміти, що відсотки в мікрофінансових організаціях будуть набагато вище.

Кредитні карти для студентів

Кредитки для студентов

Фото Tamara Bellis

Варто також розуміти, що користуватися кредитними коштами можна не тільки за допомогою отримання кредиту готівкою. Студент може взяти гроші банку, маючи просту кредитну карту. Більш того, молоді люди можуть отримати її в набагато більш молодому віці, ніж кредит.

Наприклад, Forward дозволяє оформити кредитую карту з 21. В цьому ж віці відкривається можливість отримати кредитку для діючих клієнтів Альфа-Банку та Идея Банку. А в Приватбанку і зовсім можна взяти банківську карту з 16 років, але кредитний ліміт стане доступний тільки з настанням повноліття. У PUMB також отримати кредитку мають право молоді люди 18+, але якщо вже отримують зарплату в цій фінустанові. Якщо ж ні – тоді карту ВСЕМОГУ можна буде отримати з 25 років.

Варто розуміти, що оскільки банки вважають певною мірою ризикованим видавати кредити в молодому віці, деякі з них запитують офіційне працевлаштування. Для інших же буде досить мати неофіційний дохід.

Нижче ми наведемо таблицю, які банки-партнери сервісу «Наші Банки» з якого віку видають кредит студентам та іншим молодим людям:

БанкКредитна картаКредит готівкою
Приватбанк18
Idea Bank2121
Alfa-Bank2121
Forward2123
Кредит Дніпро22
PUMB2525
OTP2521

Інформація актуальна на 06.02.2018

Які потрібні документи, щоб отримати кредитну карту або кредит студенту

  • Паспорт
  • ІПН
  • Довідка про доходи (не завжди обов’язкова, але буде плюсом)

Раніше портал «Наші Банки» писав, як роблять оцінку кредитоспроможності.

Читайте також, , як вибрати надійний банк.

Кредитні картки

Кредитна картка “Максимум” від Альфа-Банку
Альфа-Банк

Ліміт: 500 — 200 000 грн.
Пільговий період: До 55 днів
Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 100 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “ВСЕМОЖУ” – БАНК ПУМБ
ПУМБ

Ліміт: 500 — 30 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів

Кредити готівкою

Кредит готівкою – Банк Кредит Дніпро
Кредит Дніпро
Термін кредиту: 12-60 мес.
Сума кредиту: 3000 — 300 000 грн.
Макс. річна ставка: 8-15%
Кредит готівкою – Альфа-Банк
Альфа-Банк
Термін кредиту: 12-48 міс.
Сума кредиту: 5000 — 500 000 грн.
Макс. річна ставка: 15,99%-35%
Кредит готівкою – Форвард Банк
Форвард Банк
Термін кредиту: 6-60 міс.
Сума кредиту: 2000 — 200 000 грн.
Макс. річна ставка: 0,01-8,99%

Публікації


Останні відгуки