Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/publikatsii/pochemu-elektronnyj-polis-vygodnee [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/publikatsii/chomu-elektronnij-polis-vigidnishe [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Чому електронний поліс вигідніше?

Чому електронний поліс вигідніше?

Система оформлення та видачі електронного поліса ОСЦПВ в Україні з’явилася 7 лютого 2018 року. Минуло більше року, проте, багато автолюбителів з недовірою ставляться до отримання е-поліса, вважаючи за краще мати старий звичний документ на зеленому бланку з печаткою.

Згідно з розпорядженням Національної Комісії Державного Регулювання Ринку Фінансових Послуг України №3631 від 31 серпня 2017 року, введення електронного поліса має забезпечити принцип свободи вибору договору в сфері автострахування, підвищити рівень довіри громадян до системи електронних послуг в страхуванні, зводячи до мінімуму ймовірність придбання страховки у шахраїв. З огляду на потреби кінцевого споживача, передбачена можливість придбання поліса як у формі електронного, так і друкованого на паперовому бланку. Таким чином, сумніватися в юридичній силі електронного поліса немає ніяких підстав. Що стосується перевірки наявності автостраховки поліцією, то автоінспектор не має права зупинити транспортний засіб тільки для перевірки поліса. Поліцейський може в режимі онлайн на своєму робочому планшеті за номером Вашого авто подивитися цю інформацію в базі даних Моторного Транспортного Страхового Бюро України взагалі без Вашої участі. Більш того, Ви можете в будь-який момент самостійно перевірити дійсність своєї автостраховки на сайті МТСБУ https://policy-web.mtsbu.ua/.

Купівля електронного поліса через інтернет має ряд очевидних переваг:

 1. Ви економите особистий час, виключаючи візит до відділення страхової компанії. Досить правильно заповнити дані на автомобіль і власника і оплатити банківською карткою.
 2. Зробивши оплату онлайн, вже через 10 хвилин Ви отримуєте номер страхового поліса на свій e-mail або в смс-повідомленні, актуальність якого можна відразу ж подивитися на сайті МТСБУ.
 3. Як правило, е-поліс відсотків на 10 дешевше паперового, тому що страховик теж економить свій час і витрати по друку бланка і доставці.
 4. Ви ніколи не втратите страховий поліс, тому що він завжди у Вашому смартфоні або планшеті.
 5. Ви захищені від підробки і гарантовано отримуєте законний страховий документ.

Поліси ОСЦПВ

Альфа Страхування
Альфа Страхування
 • Ассистанс 24/7
 • Пряме врегулювання
Оформити!

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2