Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Чому електронний поліс вигідніше?

Чому електронний поліс вигідніше?

Система оформлення та видачі електронного поліса ОСЦПВ в Україні з’явилася 7 лютого 2018 року. Минуло більше року, проте, багато автолюбителів з недовірою ставляться до отримання е-поліса, вважаючи за краще мати старий звичний документ на зеленому бланку з печаткою.

Згідно з розпорядженням Національної Комісії Державного Регулювання Ринку Фінансових Послуг України №3631 від 31 серпня 2017 року, введення електронного поліса має забезпечити принцип свободи вибору договору в сфері автострахування, підвищити рівень довіри громадян до системи електронних послуг в страхуванні, зводячи до мінімуму ймовірність придбання страховки у шахраїв. З огляду на потреби кінцевого споживача, передбачена можливість придбання поліса як у формі електронного, так і друкованого на паперовому бланку. Таким чином, сумніватися в юридичній силі електронного поліса немає ніяких підстав. Що стосується перевірки наявності автостраховки поліцією, то автоінспектор не має права зупинити транспортний засіб тільки для перевірки поліса. Поліцейський може в режимі онлайн на своєму робочому планшеті за номером Вашого авто подивитися цю інформацію в базі даних Моторного Транспортного Страхового Бюро України взагалі без Вашої участі. Більш того, Ви можете в будь-який момент самостійно перевірити дійсність своєї автостраховки на сайті МТСБУ https://policy-web.mtsbu.ua/.

Купівля електронного поліса через інтернет має ряд очевидних переваг:

  1. Ви економите особистий час, виключаючи візит до відділення страхової компанії. Досить правильно заповнити дані на автомобіль і власника і оплатити банківською карткою.
  2. Зробивши оплату онлайн, вже через 10 хвилин Ви отримуєте номер страхового поліса на свій e-mail або в смс-повідомленні, актуальність якого можна відразу ж подивитися на сайті МТСБУ.
  3. Як правило, е-поліс відсотків на 10 дешевше паперового, тому що страховик теж економить свій час і витрати по друку бланка і доставці.
  4. Ви ніколи не втратите страховий поліс, тому що він завжди у Вашому смартфоні або планшеті.
  5. Ви захищені від підробки і гарантовано отримуєте законний страховий документ.

Поліси ОСЦПВ

Альфа Страхування
Альфа Страхування
  • Ассистанс 24/7
  • Пряме врегулювання
Оформити!
2