Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/kredity [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/kredity [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Перекредитування з просрочками

Планшет
Планшет

У 85% випадках причина відмов в кредиті - це кредитний рейтинг!

Дізнайся, як підвищити його, та отримати бажану позику

Обирай зручний мессенджер

Кредит під заставу Авто Додати у порівняння:

0.01 - 35%

річна проц. ставка

3 - 36 міс.

строк кредиту

10 000 - 500 000 грн.

сума кредиту

Вік позичальника

21-69 років

Працевлаштування

будь-яке

Документи

паспорт + ІПН + технічний паспорт автомобіля

Довідка про доходи

не потрібна

Показати

Умови і тарифи кредиту

Схема погашення

ануїтет (рівними платежами)

Одноразова комісія

ні

Щомісячна комісія

перша 10 грн, наступні 300 грн

Страхування

ні

Дострокове погашеннятак
Погашати в інтернетітак
ЗаставаПаспорт транспортного засобу
Поручителіні
Відповідальніні
Бонусині
Регіони

вся Україна крім Донецької та Луганської областей

Кредит під заставу Нерухомості Додати у порівняння:

18 - 35%

річна проц. ставка

3 - 60 міс.

строк кредиту

10 000 - 1 500 000

сума кредиту

Вік позичальника

21-69 років

Працевлаштування

будь-яке

Документи

паспорт + ІПН + правовстановлюючі документи

Довідка про доходи

не потрібна

Показати

Умови і тарифи кредиту

Схема погашення

ануїтет (рівними платежами)

Одноразова комісія

ні

Щомісячна комісія

перша 10 грн, наступні 150 грн

Страхування

ні

Дострокове погашеннятак
Погашати в інтернетітак
ЗаставаНерухомість
Поручителіні
Відповідальніні
Бонусині
Регіони

вся Україна крім Донецької та Луганської областей

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Перекредитування мікрозаймів з просрочками онлайн

Мікрозайми та онлайн позики від різноманітних фінансових компаній - один з найпростіших і найдоступніших способів швидко отримати кошти на поточні або екстрені витрати. Разом з тим, це одні з найдорожчих кредитів, умови яких створюють непідйомне для вашого бюджету фінансове навантаження - сотні відсотків річних, пеня та штрафні за кожен день прострочки, тощо. Оптимальним виходом з такої ситуації є перекредитування онлайн позик на більш вигідних умовах в банках чи інших фінансових установах. Як полегшити свої кредитні зобов'язання через перекредитування?

Які переваги перекредитування онлайн позик

Швидкі кредити, онлайн позики та мікрозайми, які надаються небанківськими установами пропонують найдорожчі кредити на ринку, часто не вказуючи реальну суму повернення боргу з урахуванням річних, комісій та штрафів у випадку прострочення платежів. Перекредитування мікрозаймів онлайн передбачає оформлення нового кредиту на більш вигідних умовах для погашення мікрозайму. Така послуга дозволяє:

 • знизити вартість позики - кредити на перекредитування мікрозаймів на картку зазвичай передбачають менші штрафи та відсоткову ставку, тому в кінцевому результаті вартують менше для позичальника ніж сам мікрозайм.
 • продовжити час на погашення кредиту - новий кредит - це нові умови та новий строк на його виплату. Перекредитування дає вам додатковий час на пошук коштів для виплат.
 • уникнути штрафних санкцій та колекторів - своєчасне перекредитування дозволяє запобігти простроченню виплат і пов’язаних з ним негативних наслідків.
 • отримати додаткові гарантії захисту своїх прав - кредитні договори з банками зазвичай передбачають більше прав для позичальника ніж угоди з фінансовими установами, які не завжди оформлені належним чином та можуть мати приховані умови.

Найбільш вигідне перекредитування мікрозаймів з просрочками, оскільки такі позички передбачають високі штрафи за несвоєчасні платежі та пеню за кожен день прострочення. У поєднанні зі стиснутим терміном на повернення коштів такі онлайн позики створюють фінансове навантаження, яке в кілька разів вище за стандартний банківський кредит і фактично заганяють позичальників до боргової ями - чим довше вони не можуть виплатити кредит, тим більше росте сума їх боргу.

Кредити на перекредитування мікрозаймів на картку

Найбільша перевага сервісу НашіБанки в тому, що ви можете отримати кредити на перекредитування мікрозаймів на картку, без фактичного відвідування банку чи видачі готівки. Такі пропозиції від банків та фінансових установ передбачають, що:

 • банк не взаємодіє з вашим кредитором - ви самостійно закриваєте онлайн позику з використанням коштів, які надходять вам на карту. Вашим головним кредитором стає банк, який здійснює перекредитування. За цільове використання кредиту відповідає виключно позичальник.
 • ви отримуєте гроші відразу після схвалення заявки - розгляд заявки може тривати від кількох годин до кількох днів, а картка в потрібному банку зазвичай відкривається автоматично. Як тільки заявка схвалена ви відразу отримувати кошти і можете їх використовувати.
 • перекредитування мікрозаймів з просрочками можливе в найкоротші строки - ви не витрачаєте час на пошук поручителів, отримання довідок з місця роботи чи вивчення кредитної історії. Це важливо, коли для погашення мікропозики без штрафу платіж потрібно здійснити в найкоротші строки.

Таке перекредитування мікрозаймів онлайн передбачає цільове використання наданого кредиту, а також додаткові умови та гарантії (можливо, заставу). Детальніше ознайомитися з умовами перекредитування ви можете на цій сторінці, переглядаючи конкретну пропозицію по перекредитуванню.

Перекредитування мікрозаймів онлайн: швидко і просто

Сервіс НашіБанки зібрав пропозиції з перекредитування онлайн позик від різних банків та фінансових установ України на одній сторінці. Це означає, що ви можете оформити перекредитування в найкоротші терміни та без фактичного відвідування банків. Достатньо тільки:

 • ознайомитись з умовами опублікованих пропозицій;
 • подати онлайн заявку на отримання кредиту;
 • виконати додаткові умови, передбачені пропозицією;
 • дочекатись надходження коштів на картку чи рахунок вашого кредитора.

Окрім того, якщо вам потрібне термінове перекредитування мікрозаймів з просрочками ви можете скористатись послугою “подати заявку в кілька банків”, щоб розіслати заявку на отримання кредиту одразу до кількох кредитодавців. Це збільшить ваші шанси на успіх та дасть можливість розглянути додаткові пропозиції, які не включені в наш каталог.

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2