Array ( [code] => ru [id] => 46 [native_name] => Русский [major] => 1 [active] => 0 [default_locale] => ru_RU [encode_url] => 0 [tag] => ru [missing] => 0 [translated_name] => Russian [url] => https://nashibanki.com.ua/kreditnye-karty/kreditnaya-karta-card-blanche-white-ideabank [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/ru.png [language_code] => ru )
 • Рус
 • Array ( [code] => uk [id] => 55 [native_name] => Ukrainian [major] => 0 [active] => 1 [default_locale] => uk_UA [encode_url] => 0 [tag] => uk [missing] => 0 [translated_name] => Ukrainian [url] => https://nashibanki.com.ua/uk/kreditnye-karty/kreditnaya-karta-card-blanche-white-ideabank [country_flag_url] => https://nashibanki.com.ua/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/res/flags/uk.png [language_code] => uk )
 • Укр
Телефонуйте безкоштовно 0 800 752 750 7:00-23:00 Пн-Нд
Підбір та замовлення кредитних карт і кредитів в українських банках

Надішліть заявку і отримаєте рішення за півхвилини. Допомога при підборі і замовленні, безкоштовна консультація. Сайт не провадить видачу кредитів, оформлення кредитних карт, вкладів, а надає можливість миттєво зробити заявку, видачею карт і кредитів займаються виключно банки, в які ви відправите заявки.

Кредитна картка CARD BLANСHE WHITE – Ідея Банк Додати у порівняння:

Кредитна картка CARD BLANСHE WHITE – Ідея Банк
106,83% – 131,88%

річна проц. ставка

До 33 днів

пільговий період

1 000 - 200 000

сума кредиту ліміт

Оформлення

Не тарифікується

Вік

21-72 років

Працевлаштування

офіційне, неофіційне, підприємці та пенсіонери

Документи

паспорт + ІПН

Довідка про доходи

Користування і тарифи карти

Оформлення

Не тарифікується

Вік

21-72 років

Працевлаштування

офіційне, неофіційне, підприємці та пенсіонери

Документи

паспорт + ІПН

Термін кредиту:

12 місяців з автоматичною пролонгацією

Оформити кредитну карту CARD BLANCHE WHITE від Ідея Банк

Idea Bank надає зручний платіжний інструмент міжнародного рівня.

 

Власник даної карти матиме ряд переваг:

Тривалий пільговий період для карт “Карт Бланш”;

Користування інтернет-банкінгом;

 Велика мережа банкоматів;

 Кешбек (повернення частини витрачених коштів);

 Депозитна властивість;

 Витончений дизайн;

  Кредитна карта Card Blanche White створена на базі преміальної картки World MasterCard;

 Технологія безконтактних розрахунків.

 

Ідея Банк кредитна карта – Card Blanche White

Card Blanche White – кредитна карта рівня Premium від IdeaBank, відмінною рисою якої є її підвищений термін пільгового періоду. IdeaBank дозволяє своїм клієнтам користуватися кредитними коштами довше інших банків-партнерів сервісу “Наші Банки” – до 33 дней. Таку пропозицію діє тільки при першому використанні грошей банку.

Будучи власником даної карти, клієнт також має можливість підключити додаткові послуги, які дозволять керувати картковим рахунком в комфортний для клієнта спосіб: за допомогою інтернет-банкінга “IdeaOnline” (одноразова плата – 4,99 грн) або смс-банкінг (10 грн/мес).

Банк Ідея входить в банкоматну мережу “АТМоСфера”, що дозволить власнику карти “Card Blanche White” знімати гроші в більш ніж 1000 банкоматів в 300 містах України без комісії.

Cashback (кешбек) має на увазі повернення частини коштів від розрахунків в торгових мережах, центрах надання послуг, на заправках, в кафе, барах і ресторанах, які є партнерами банку. Співпрацюючи з Ідея Банком по партнерській угоді, можна отримати до 10% витрачених коштів.

Дана кредитна карта також має і депозитну властивість. Іншими словами, якщо у власника кредитки “Card Blanche White” зібралася певна сума особистих коштів, то але на неї нараховуватиметься відсоток – 12% річних. 1-го числа кожного місяця відсотки за депозитом потрапляють на той же картковий рахунок.

За бажанням клієнта банк може випустити іменну чіповану карту, що значно підвищує безпеку і мінімізує ризики втрати коштів.

Дизайн карти припаде до смаку цінителям мінімалізму, адже лицьова сторона карти повністю біла. І неспроста. Назва символічна. Адже коли ІдеаБанк видає клієнтові карту “Card Blanche White”, що буквально і означає “біла карта”, він дає “карт-бланш”, тобто повну свободу дій, необмежені повноваження в її використанні від імені банку.

 

Технологія безконтактних платежів для карт “Card blanche white від IdeaBank”

Крім іншого, таку свободу дій забезпечує і технологія безконтактних розрахунків MasterCard Contactless (PayPass). Вона дозволяє проводити оплату товарів і послуг максимально швидко – достатньо просто піднести її до платіжного терміналу. Така технологія присутня виключно на іменних чипованних картах ІдеяБанк.

 

Кредитна карта Card Blanche надає вигідні умови, а Premium-обслуговування і зовсім повну свободу дій, адже карта працює по всьому світу. Чи не це справжній “Card Blanche”?

 

Зв’яжіться з нами вже сьогодні та Ми допоможемо Вам оформити кредитну карту з лімітом до 200 тисяч гривень!

Інші популярні кредитні карти

Картка від Monobank (Universal Bank)
Картка від Monobank (Universal Bank)
Monobank

Ліміт: 500 - 500 000 грн.
Пільговий період: до 62 днів
Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк
Кредитна картка “Універсальна GOLD” — ПриватБанк
ПриватБанк

Ліміт: 2 000 - 75 000 грн.
Пільговий період: До 55 днів
Кредитна картка “UNEX CARD” – Юнекс Банк
Кредитна картка “UNEX CARD” – Юнекс Банк
Юнекс Банк

Ліміт: 1 000 - 100 000 грн.
Пільговий період: До 62 днів

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки

Відгуки про кредитну карту "CARD BLANСHE WHITE"

Отзывы
 • Марина
 • Валентина
  ни разу к вам не обратившись, вы отправляете мне сообщения о наличии какого-то долга. Интересно, откуда у вас мой номер телефона?
  достоинств не знаю
 • Андрей
  В Идея Банк тоже оставлял заявку но пока карту не оформил. с Альфой быстрее получилось все. И карту домой привезли.
 • Елена
  Оставила заявку в пятницу, в пятницу якобы согласовали, в понедельник подошла в отделения банка, просила 40 минут результат нулевой.
  На данный момент достоинств банка не вижу
  Долго перечислять
 • ольга
 • дмитрий
  почему никто не пишет о страховке к карте,ведь за нее тоже надо платить каждый месяц
 • Артур
  очень нормальный банк и сними можно работать сегоднейшей ситуации
 • Олег
  Чудова карта, та чудовий банк, скажіть будь ласка, а як можна збільшити кредитний ліміт на картках від ідея банк ?
  Гарна система обслуговування кліентів банку, а бесконтактні платежі іноді взагалі незамінна річ.
  не виявив таких
 • Олег
  Попробовал заказать карту по телефону, долго общался, в конце концов девушка сообщила, что "вам отказано". Так и не понял почему, но есть подозрение, что она забыла спросить о поручителях. Бестолковая? вывод - лучше идти в отделение.
  Заманчивое предложение, но подозрительно высокая ставка на положительный остаток.
  Судя по информации о карте, недостатков нет.
 • дмитро
  Скажіть будь ласка. Якщо я наприклад маю кредитний ліміт 20.000 тис грн і гроші зняв, картку оформив 21.08.2017, коли мені потрібно платити процент щоби небуло заборгованості. (поповняти рахунок кредитний і потім ці гроші знімуться автоматично з рахунку чи як? Ніяк неможу зрозуміти щодо умов користування. А також в "Card blanshe Blue" є пільгові дні безпроцентні чи ні. Тобто коли і на яку суму поповняти потрібно щоби небуло заборгованості. Дякую
  Оперативно відкрили картку з кредитним лімітом.
  Невиявлено
 • Влад
  Хотелось бы узнать, при оценке суммы кредитного лимита, берется ли во внимание наличие других кредиток в других банках и видно ли это в кредитной истории человека??? наличие многих кредиток на большие суммы( не обязательно с долгами по ним) в других банках есть положительным или отрицательным фактором для выдачи еще и в этом банке?? Спасибо
 • Анатолій
  Замовив карту по телефону (жодного слова про страховку). На відділені оформляли документи ду-уже довго. Графік роботи працівників цікавий... приходжу о 14:10, кажуть "Усі на обіді, приходьте через 30 хв!"
  Жодного слова про страховку (повідомляють по факту підписання документів), досить великі комісії за поповнення (якщо поповнювати карту не у відділені, яке є лише одне на ціле місто), персоналу на відділені мусиш кланятися дуже низько (бо вони тебе обслуговують), кеш-бек невідомо як нараховують (за перший місяць мав отримати близько 200 грн (перша покупка в супермаркеті на велику суму), а повернули 90 грн...)
 • Елена
  Нормальная карта со своими плюсами и минусами, как и у всех банках. Главное следить за порядком своих щетов и не пропускать платежи и все будет нормально. Ничего страшного в этом нет. Давно пользуюсь кредитками разных банков и особо нареканий нет.
 • Роман БРОНЕЦЬКИЙ
  Користуюсь карткою більше року. Нарікань немає. Кеш бек (часткове повернення відсотків за користування коштами складає в середньому 2% від суми користування). Жоден інший банк такої опції не пропонує (Райффайзен Банк Аваль, Приватбанк). Можна користуватись безвідсотково 62 дні при сплаті щомісячного мінімуму (приходить SMS-повідомлення, яку суму сплатити). Банком задоволений.
 • Руслана
  Двічі перепитувала у працівників банку та у оператора Call центру про початок відліку першого пільгового періоду терміном 92 дні-сказали з- дня активації картки. В кінці нарахували відсотки за три місяці. Таким чином підловлюють клієнтів. Уже багато років користуються Приватом-такої підлості ще не було. Не раджу цей банк.
 • Антон
  Заполнил заявку онлайн и тут со мной связались )) Не знаю что за животное или кого туда набирают, но я бы им не доверил даже мылом на базаре торговать. У меня кстати все разговоры записывают )) КОЛХОЗ банк одним словом. Я как частный предприниматель сразу отказался от этих услуг. Что это за фраза и тон разговора с клиентом "так вы будете оформлять кредит или сюда просто так завки отправляете?" И бросила трубку. Быдло еще таким тоном общаться.... фу сарай настоящий, а не банк. Если что то вам за это деньги платят. Зарплата называется. В общем работайте, вам не долго осталось с таким подходом
  Реклама и пиар
  Сервис и обслуживание

Чому відмовляють у кредиті? У 85% випадки причина в Вашому кредитному рейтингу!

Після прочитання нашої статті ви:

 • Дізнаєтесь свій кредитний рейтинг
 • Підвищите його за допомогою 3-х робочих способів
 • Отримаєте бажану позику

Обирайте зручний месенджер та читайте статтю в боті "Наші Банки"

Наші Банки
2